| EuEuEu2 a întrebat:

Va este dor sau nu de Jetix si desenele care au fost pe acest canal?(Pentru cei ce nu mai stiu ce este Jetix:a fost un canal de desene animate inainte sa apara Disney Chanel.)? Justificati raspunsulhappy

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da, imi aduce aminte de copilaria care a inceput cu jetix din 2002, nu?
As mai vrea sa mai fie.

| Flaviucu a răspuns:

Erau desenele copilariei mele: Copii de la 402, Clanul nebunaticilor, Viata cu Louie, Curaj, caine fricos, Ce-i cu Andy?, Babar, Tutenstein. Acum copii din ziua de azi nu mai aula ce sa se uite, doar la porcarii, gen dragoste, drama, actiune... Ce n-as da sa se mai difuzeze din nou Jetix sau Fox Kids.

| Azazea a răspuns:

Dar FOX Kidslaughing)

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da mi-e dor si inainte de jetix a fost fox kids:X era mai frumos dercat acum disney chanel

| giulia224 a răspuns:

Chiar mi-as dori sa mai fie si acum jetix insa nu pentru mine ci pentru sora mea mai mica deoarece dac se uita acum la diney channel nu vede decat pupaturi etc...