| Dayana12345 a întrebat:

Mai demult era un canal, Jetix, acum este Disney channel in locul lui......cine imi da toate desenele de pe Jetix?

9 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Uite aici lista cu toate desenele difuzata in Romania.
http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia

| ColorBubbles a răspuns:

Astea's toate care le stiu big grin
101 Dalmatieni 3 porcusori si-un pui de lup Aaron Stone Aladin Alba ca Zapada Ali Baba Alice in Tara Minunilor Amatsuki Amnarul fermecat Andersen Povestitorul Andy Panda Animatie Arthur Autobuzul Magic Aventurile lui Sammy 3D 2010 Barbie In Rapunzel Barbie Mariposa Barbie si castelul de diamant Barbie si cei trei muschetari Batman: Neinfricat si cutezator Ben 10 Betty Boop Beyblade Billy si Mandy Bob Constructorul Bolek si Lolek Bolt Brandy si domnul Mustacila Bravo Huckle Brian O'Brian Bruno The Great Bufnita Siclam Bugs Bunny Caine rau Camp Rock 2 Capitanul Flamingo Capra cu trei iezi in romana Capsunica Captain Planet Cars Cartea Cartilor Cartea Junglei Cartea Junglei 2 Caruselul Magic Casa Foster Casa zburatoare Cei trei muschetari Cei trei Purcelusi Cel Mai Bun Ed Cele doua printese Cenusareasa chip si dale Chowder Chuggington Ciocanitoarea Woody Ciudatii mei parinti Clanul Nebunaticilor Clasa lui 3000 Clubul Lui Mickey Mouse Cocosatul de la Notre Dame Colegul meu e o maimuta Colinde cu versuri colinde de craciun 2010 Copiii de la 402 Corbul si vulpea Cow and Chichen Cowboy Bebop Craiasa Zapezii Cucoana Chirita Cum sa iti dresezi dragonul Curaj cainele cel fricos Curiosul George Danger Mouse Danila Prepeleac Degetica Dennis pericol public desene animate vechi Diabolik diafilme Disney in limba romana Donald Dragonul American Droopy Ed Edd si Eddy Enigmele din Providence Fabule cu final neasteptat Familia Addams Familia Flinstone Familia Gigant Familia Tofu Fantoma Casper Fat Frumos din Lacrima Fata babei si fata mosului FernGully Ultima padure tropicala Fetita cu chibriturile Fetitele Powerpuff Fifi si floricelele Film cu Justin Bieber - Never Say Never 3D (2011) Flapjack Fratele Urs Frumoasa adormita Frumoasa balerina Galactik Football Gandacii - Planeta Moldova Garfield Motanul Gemenii Cramp Globul de cristal Goldilocks si cei trei ursuleti Goofy Gulliver H2O - Adauga apa Hainele cele noi ale imparatului Hannah Montana Forever Hans Christian Andersen Hansel si Gretel Harap Alb Heathcliff Heidi Hero 108 How to Train Your Dragon Iepurele si Testoasa Iggy Arbuckle Incredibili Frati Adrenalini Incredibilul Hulk Inlocuitorii Jack si vrejul de fasole Johnny Bravo Johnny Test Jonas Brothers Jupanul Ranica Vulpoiul K9 Kid vs Kat Krypto Laboratorul lui Dexter Legenda lui Tarzan Lenny si Twiek Lilo si Stitch looney tunes Loopdido Lupul si Iepurasul Magicienii din Waverly Place Marta vorbareata Masinutele Miaunel si Balanel Mica sirena Micii dorobanti Mickey Mouse Micul Muck Micul ponei Mihaela Mihaela si Alba ca Zapada Misterul Comorii din Machu Picchu Monster Buster Club Morris Soricelul Pitic Motanelul Figaro Motanul Incaltat Muzicantii din Bremen Naica si veverita Nini Noddy Noua scoala a imparatului Nouky Paco si Lola O lume disparuta Oaca si Boaca - desene romanesti Oban Cursele stelare Oceanul lui Jacques Oraselul Lenes Pacala Pantera Roz Pat si Stan Pataniile lui Ciuciumugu Patratel Peticel si furnicutele Phineas si Ferb Pif si Hercule Pinguinii din Madagascar Pinocchio Piratii Apei Negre Piratul Jack cel Teribil Pistruiatul pluto Popeye Marinarul Povestea lui Mos Nicolae Povestiri din cripta Power Rangers Forta Mistica Praslea cel voinic si merele de aur Prietenii din padure Prietenii mei extraterestrii Prikoke Printesele marii Privighetoarea Pucca Pune labuta pe el in romana Punguta cu doi bani Razboiul clonelor Ridichea uriasa Roary Robin Hood Robotboy Sa radem cu Mickey Sabia de foc Sandokan Sandy Belle Scoala Shuriken Scooby Doo Scooby Doo Abracadabra Doo 2010 Scufita Rosie Shrek pentru totdeauna Sinbad marinarul Skunk Fu Soarele si omuletii de zapada Sonny si steluta ei norocoasa Spargatorul de nuci Spioanele Star Wars The Clone Wars Strumfii Superman Batman Apocalypse 2010 Superman/Batman: Public Enemies Sylvester si Tweety Tabara lui Lazlo Taramul zanelor Tarzan Tazmania Team Galaxy Testoasele Ninja - Vesti din Subteran The Girl Who Leapt Through Time The Wild Thomas Locomotiva Tigru si Plus Timon si Pumba Tinker Bell Tom Degetelul Tom si Jerry - Inelul Fermecat Tom si Jerry il intalnesc pe Sherlock Holmes Tom si Jerry Kids Tom şi Jerry - Iute şi furios Toy Story 3 Trambitel si Murdarici Trei porcusori si-un pui de lup Turtita Fermecata Tutenstein Two stupid dogs Ultima barfa Ultima padure tropicala ursul pacalit de vulpe Ursuletul Benjamin Ursuletul Martinica Veronica - film pentru copii Veronica se intoarce Viata cu Louie Viva Piniata Vrajitorul din Oz W.I.T.C.H. Wall E Willy Fog 2 Winx Club Woofy X-Men X-Men.

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Oraselul Lenes, High School Musical, Copiii de la 402, Familia Tofu, Spioanele, H2O, Camp Rock, Scooby-Doo, Phineas si Ferb, Naruto, Tom si Jerry, Kid vs Kat, Hannah Montana, Yogi bear, Clubul lui Mickey Mouse, Moto animăluţele din junglă, Manny Iscusitul, Agentul special OSO, Magicienii din Waverly Place, Brandy şi Dl. Mustăcilă, Zack si Cody, O viaţă minunată pe punte, Zeke & Luther, Sa râdem cu Mickey, Jonas Brothers, Sunt în formaţie, Baftă Charlie, Jake şi Blake
Sonny şi Steluţa ei Norocoasă, Nini,
Aaron Stone, Dragonul American: Jake Long, Noua şcoală a împăratului, Kim Possible, Kick Buttowski, Pokemon: Bătăliile galactice, Clubul Monster Buster, K9. Funda?

| Dayana12345 explică:

Eu vreau doar desenele de pe Jetix in ordine alfabetica. Vreau un site in care le pot viziona, nu vreau toate desenele! Cum mi-ati dat unii!

| Luiyza a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/ aici gasesti desene de pe jetix, minimax, boomerang, disney channel etc. funda:):):)

| klameteo a răspuns:

Intra pe www.deseneanimateonline.net si da la categorii si o sa-ti apara si canalul Jetix :)Funda?

| Sonny_Sonia_1974 a răspuns:

Naruto, regele shaman, sonic x, copiii de la 402, oban cursele stelare, galactik footbal, spioanele, witch, tutenstein, H20, mai cauta pe net.

| Oprea_Robert-Ionut_1990 a răspuns:

Jetix revine pe 1 decebrie