| georgiana a întrebat:

Va plac baietii insistenti? cum ii puneti la punct?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Nu prea imi plac baietii insistenti pentru ca uneori devin enervanti ...si poate chiar au un motiv important de fac asta. cum ii pun la punct? pai... ii explic clar ca nu imi place atitudinea lui, iar daca va continua nu o sa ii mai acord suficienta atentie

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie nu.
Nu imi place atunci cand o persoana e insitenta.Nici un baiat nu imi place sa fie insistent, mai ales daca eu am zis deja ce am avut de zis.big grin

| Vizitiul a răspuns:

Pe mine nu m-a pus nimeni la punct si nici nu o sa ma puna.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

O fata careia i-ar placea un baiat insistent e una care stie ca acel baiat e singura optiune...vezi u daca te enervezi pe el in injuri etc lui si mai mult ii place de tine... dar nici sal lasi impace nu poti ca te enerveaza...parerea mea e sa vii cu candva var/frate sal bata sa t uite odata pentru todeauna...sau gaseste pe candva pe care il ubesti fatil ubit si oftical dar nu te folosi de aceea persoana pentru ca o sai ranesti sentimentele si o sa se simta folosita sau daca esti umpicut mai egoista...bv tie...succes :*

| buburuzzz a răspuns:

Mie una imi plac si nu e nevoie sa-i pun la punct!

| alexa1990 a răspuns:

Eu zic sa ii zici in fata sa te lase ca nu vrei sa ai vreo legatura cu el...

daca e destul de inteligent va intelege.

eu asa am facut si chiar a functionat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca e dragut tipul, da... Daca nu si e si fraier pe deaspura nu ma intereseaza.Cum ii pun punct? In prima faza vorbesc cu el si ii spun clar ce ma deranjeaza. SI 2 :il ignor sau il chem la intalnire si ii trag teapa.Se va lecui de insistentewinking

| Lory_5173 a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii insistenti ( chiar daca uneori sunt fff cute... ai fani laughing) )... nu-mi plac pentru ca de la insistenta se poate ajunge la obsesie :X:X:X si asta e fff cute laughing))... sau nu happy