cami
| cami a întrebat:

Fetele. ce faceti cu baietii astia insistenti, cand tu-i dai afara pe geam si ei intra pe usa? tongue

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cel mai bine ar fi sa port o discutie cu el, sa inteleaga cum sta treaba... i-as explica frumos, ca nu e bine sa insiste si i-as propune sa ramanem amici daca nu vreau o relatie cu el, doar una de prietenie, nu ar fi frumos sa vb urat si sa il fac sa se simta aiurea, cred ca comunicand frumos cu el, se rezolva.

| Razvan a răspuns:

Exact genul de baietii cu care nu vreau sa am de-a face.Sunt o pacoste, se comporta de parca ar avea 6 ani. Daca vad ca e batut in cap grav de tot ii zic in fata tot ce cred eu cu riscul de a fi nesimtita

| Flav a răspuns:

Hai, hai ca va plac baietii insistenti. Stiti cum e aia fetelor, rau cu rau, dar mai rau fara de rau.batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

laughing) eu i-as bate...serioslaughingsunt enervantiu si de multe ori in loc sa faca si ei ceva bun fac mai multe problemebig grin

| JeSa a răspuns:

I-as explica cu "frumosul" "sa-si vada de el", de nu ma pricepe "il exclud total,,, prin indiferenta, ignor". ...la final se va lasa pagubas tongue
Bye, Jessy

| Emeraude a răspuns:

Eh, la mine e mai diferit: eu ii dau afara pe usa si ei intra pe geam tongue.
Luand-o serios, nu stiu, nu mi s-a prea intamplat, nu ca as fi eu Betty cea urata, dar de cele mai multe ori stiu la ce sa ma rezum cand formez o relatie cu cineva. De cele mai multe ori, fetele atrag baietii asa ca mai e si vina lor cateodata, daca le faci ochi dulci, normal ca vor deveni insistenti tongue. Pa-pa!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pai incerc sa ii explic cat de frumos pot eu. iar daca nu.thinking vad eu pe urmalaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

In beci cu el....vezi tu ca nu mai intra nici pe geam nici pe usa laughing

| dada a răspuns:

Pai prima data vreau sa stiu ce vrea
si pe urma laughing
daca nu imi convine nu il bag in seama... si o sa se plictiseasca singur sa fie atat d insistent laughing

| hubbelllllll a răspuns:

Buna. pai cred ca ar si cazu sa inchizi si usalaughingdar daca nu o sa mi dai importtanta o sa se plictiseasca dar ai mare grija sa nu se intoarca roata ca mie mi s-a intamplat laughing

| g3orgy a răspuns:

Dean daca nu te-ai potolii te-as lasa si pana la urma ti-as da si una laughing

| noname_1116 a răspuns:

Hmmm... doua palme... oricum depinde la ce te referi cand spui ca insista?

| dean a răspuns:

Deci eu sunt un boy insistent, ce puteti sa-mi faceti, mai gingaselor?!?!?

| dean a răspuns:

Ai mai G3orgy, nu ti-e mila sa dai in mine? kiSS to you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne jucam asa pana se plictiseste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucam fugaritelea in cerc, afara in casa, afara in casa si tot asa.