| zigzag a întrebat:

Va plac fetele finute sau baietose?

4 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Bunabig grin eu sunt fata [da nu`s pe invers] laughing vreau sa`mi dau si eu cu parerea:p

referitor la fetele finute sau baietoase. hmm big grin normal ca e mai draguta si placuta o fata finutza, da nu asa de finuta incat sa atinga toate lucrurile ca si cum ar fi...sa nu zic ce laughing si nici o mataita ca alea deja is fite. si fetele baietoase in general sunt rockeritele care le plac rockerilor deci e ok tongue

| AlecSSyA a răspuns:

Sunt fata, dar daca as fi baiat as prefera de 543892094 de ori o fata finuta decat una baietoaica.

| kurt a răspuns:

Rockerite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sun fata da daca as fi baiat ce sa zic as prefera mai mult o fata baietoasa se stie cu sporturile e de treaba si apoi alea finute de obicei is curve ca doar de ce isi arata formele