| VanessaM a întrebat:

Ce gasesc baietii asa de interesant in ideea de a profita de fetele finute?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Nu toti baietii fac asta dar cei care profita de aceste fete se cred superiori si vor doar sa isi ateste superioritatea pentru ca fetele finute sunt o prada f usoara pentru un profitor de aces gen sad oricum, cu sentimentele unei fete nu te joci pentru ca ea pune cel mai mult suflet intr-o relatie dar ceicare isi bat joc chiar nu merita sa traiasca!

1 răspuns:
| adaanda a răspuns:

Daca's prosti!laughing Cei care fac asa(nu cred ca toti, sa nu generalizam) sunt fraieri, pentru ca nu stiu ce pierdbig grin