| AleB a întrebat:

Va place Hannah Montana??

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Imi place cum se strimba. face o mimika a fetei atit de interesanta. big grin

13 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nu!
Este pentru copii oh go on.
Imi este rau cand vad toate lucrurile cu Hannah Montana prin magazine oh go on.
Cand mergeam cu o prietena sa isi ia ghiozdan vanzatoarea incepe "Cu ce ati vrea, Hannah Montana? " .si noi "Biakkk" rolling on the floor) Si aia incepe sa rada si ne zice ca suntem primele care nu le place de Hannah Montana laughing.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Dar imi place peter pan smug laughing).

| Abcfunny a răspuns:

Normal ca imi placelaughing)

| i.love.me a răspuns:

O urasc pur si simpluuuuuu... e cel mai patetic serial de televiziune. cea mai netelentata actrita cum sunt si "fratii jonas brothers"hee hee...si selena gomez sau nu mai stiu cum...am o colega care cred ca are si chiloti cu aceasta persoana.pe mine una ma dezgusta... dar de nicole sherzinger ce parere aveti?

| DeeAnna. a răspuns:

hee hee
unde am mai vazut eu intrebarea asta?raised eyebrows
Aaa...stai ca stim amn2...phbbbbt

| Onetwthree a răspuns:

Hannah Montana?
:O Cum? Unde? Cand?:X:X:X O iubeschee hee

Nu, acum fara gluma, nu imi place Hannah! Dar Miley e OK!

| sweetlips a răspuns:

NooooOOO... Hannah Banana... De unde puii mei a aparut si asta? Superstarul secolului 21, Hannah aci, Hannah acolo! MAI lasa-ma cu Miley Cyrus si astia... Singurele care imi plac sunt Ashley Tisdale si Selena Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu pot sa imi spun ca o ador, ca e idolul meu... sau ca o plac asa de multi ca ceilalti cantereti (FAVORITI), insa imi place cat de cat de Miley Cyrus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum isi bulbuca ochiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea. nu imi place hannah montana dar imi place lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place nici hannah nici miley dar imi place lady gaga si selena gomez

| teensfever a răspuns:

O iubesc pe Hannah Montana! E idolul meu! sunt fana ei nr. 1! I looove Hannah!rolling on the floor laughing

| Andrei19Daniel a răspuns:

Hannah Sucks ce dracu o curva la tv asa e o curva care se vinde pentru tv e o proasta ce naiba laughing rolling on the floor