| Sophie_3843 a întrebat:

Cui ii place Hannah Montana?

80 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mie nu!laughinglaughingcati ani ai?thinking

cred ca 10thinking am dreptate?tongue

| albastrel a răspuns:

Doamnee cati ani ai? big grin

| eliza a răspuns:

Buna! mie imi place foarte mult hannah montana am urmarit fiecare episod si abia astept urmatorul sezon de pe jetix. pa pa!

| JackieSue a răspuns:

Toata lumea eu, toata lumea eu.laughing
Traducere:nimeni.
Hannah Montana e o nasparliestraight face.

By Zzu

| Encore a răspuns:

Sunt desene?laughing
NU prind jetix

| maryana5 a răspuns:

Eih bine chiar daca am 20 de ani sau 8 ani m-as uita cu acelasi interes la Hannah Montana love struck
1. este o poveste, o regie, o distributie foarte buna
2.cand sunt posomorata ma uit la hannah Montana ptc. ma binedispune!
3. rolurile actorilor sunt foarte grele si ii admir ca pot retine atat!
Daca ati lasa filmele porno de pe net si altceva... poate va veti uita si voi la -HM- sa vedeti acolo talent! nu prostie.

xoxoo, mary peace sign

| ellene a răspuns:

Cred ca celor pana in 14 ani maxim... voi o aveti pe Miley asta, noi o aveam pe Britney Spears... dar tot nu se compara tongue sac sac

| AndrusKanu a răspuns:

@alinu stiu, mi-ai luat-o înainte cu întrebarea...
Cum vă puteţi uita la porcăria aia? angry

| alexa_4912 a răspuns:

Mieeeeeeee!

| betti a răspuns:

Mie!

| rosmery a răspuns:

Mie imi place mult, atat mel ei, serialul cat si filmul ei:X

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu nuuuuuuu! Mi se pare o tampenie si nu inteleg cum va uitati la asa ceva, mai ales pe jetix in care e si tradus in romana si suna si naspa...straight face ma rog...fiecare cu gusturile lui

| ICanLoveYou a răspuns:

Buna imi place foarte mult Hannah Montana m-am uitat la fiecare episod si abia astept Hannah Montana the movie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uf! m-am linistit, uite ca si lui AndrusKanu ii este tot alinu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu are cum sa nu-mi placa din moment ce este verisoara mea mai mare! O iubesc enorm chiar daca de fiecare data cand ne intalnim ne certam macar o data! Ne vedem cam rar pentru ca eu m-am mutat aici, in Romania iar ea sta inca in America! Mie dor de eaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unilor oameni le place Hannah Montana altilo nu.
Mie imi place Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa aflu nr ei de tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult hannah montana si urmaresc fiecare episod si imi pare rau ca se va termina in 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie hannah montana e preferata mea este foartefrumoasa si as vrea un autograf de la ia sau id ei pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place! in realitate este miley cyrus cu o peruca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de hannah montana si imi doresc foarte mult sa vina in satu mare pentru ca acolo are foarte foarte multi fani si ma uit mereu la serilele ei si caut cand pot poze cu hannah montana si stiu foarte multe piese de ale i si colejii mereu spun ca seamana voceamea cu a ei si se mira cum pot sa cant asa de bine si eu ma bucor si daca poatesa ii spuna cineva ca sa vina in satu mare caci imi doresc foartemult sa o vad ca i persoana.

raluca dumitru
bloc d.8 apartament9 etajul 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana e cea mai tare din univers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca hannei ii place de zac efron. nu de mult au fost impreuna. am vazut poze cu hanna sarudansu-se cu o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montan e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult draga gloriuta sa nu te astepti sa le placa tuturor totusi sunt desene nu poate sa se uite un om de 30 de ani la serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama Andreea si sunt super fanul Hannah Montana. Si sunt fanul nr. 1.