| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Va place MIley Cyrus? Eu una o ador:X e frumoasa si imi place si cum canta happy

15 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu am nimic cu ea dar mie personal nu imi place.
Mi se pare o pitzipoanca.Intr-adevar e frumoasa dar...de cantat nu stiu cum canta.Nu cred ca are voce.
http://inplacenews.files.wordpress.com/2008/05/miley-cyrus-myspace.jpg
http://www.glamorati.com/......-thumb.jpg

| Anduciu a răspuns:

Nu-mi place deloclaughing

| alonet a răspuns:

Are o fata rotunda si niste obraji de zici ca e o gogoshica happy si dupa cum se vede nici inaltime nu are... traieste in america asa ca, nu multumesc

| Spintecatorul a răspuns:

Si eulove strucklove strucklove struck

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Innebunita nu stiu. dar si mie imi place:X dar nu toate melodiile ei sunt cool [xoxo]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place este o fata desteapta stie sa cante are ambitie sa-si indeplineasca dorintele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
o ador
imi place mult de ea
imi plac mult melodie ei
e fff frumoasa
nu am ce spune despre ea
vocea ei e fantastica
nu degeaba au pus-o astia prima de pe disney channel
merita
e exceprionala
o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place sa te uiti pe net si sa scrii miley cyrus danseaza lasciv sa vezi ce o sa gasesti si sa te uiti si la sora ei si sa scrii sora lui miley cyrus e imbracata ca naiba si sa vezi ce o sa gasesti a si nu uita sa scrii pe google. ca miley cyrus un exemplu prost de vestimentatie...asa o sa vezi daca iti place de. ea. aaaaaa si nu uita sa scrii.miley cyrus sa sarutata cu o fata pe scena la una din melod ei sper sa nu-ti mai placa de ea e pitipoanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapz, dar face chestii +18 de la varsta asta

| HermioneLove a răspuns:

Ei bien canta foarte bine e frumy amuzanta si joaca bine! dar ea se drogheaza asta nu-mi place! in rest e ok!

| METALL2000 a răspuns:

Da si mie e superba, adorabila si catecele ei sunt minunate foarte dragutalove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck te pup pa pa kiss

| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

O adoooorrr :X:X:X

| darydemi a răspuns:

Daaaaaaaaa
are o voce exceptionala
imi place mult cum canta
e frumoasa
nu degeaba au pus-o astia prima dupa disney
e cea mai tare
si are o voce extrem de buna(o ador)
imi plac mult melodie ei
intr-un cuvant o ador

| nycoLLe a răspuns:

Si eu o ador :X

| Dania_8486 a răspuns:

E foarte simpatică şi îmi place şi mie cum cântă, dar nu sunt înnebunită după ea.