| ionut703 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cati dintre voi ii place cum canta miley cyrus

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

E draguta, canta bine, o pustoaica simpatica happy

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmmm.In ultima vreme numai intrebari despre Miley.chatterboxAre vocea buna.In rest nimic special happy

| Silvia a răspuns:

Nu inteleg ce e atat de special la ea... ok. e vedeta disney, actrita[cica] si cantareata...are voce buna si melodii dragute dar se vorbeste prea mult de ea.happy

| amaadina a răspuns:

Miley canta bine... da' cand iti trage un zambet.laughing
"Uraaaa Hannah Montana!" laughing

| Farcas a răspuns:

Din nou ea? Mi rau.Sunt de acord cu AndrusKanu. si nici eu nu mai am nimic de spus, doar ca are o voce de nu dormi noaptea :X :-&

cami
| cami a răspuns:

Ionut, tie iti place?

| biancabellaa a răspuns:

Mey...

Canta frumos Miley recunosc

Dar acum prea ati intrecut masura!

O fi ea o vedeta internationala,, cica,, dar acum sa fim seriosi numai despre ea...

Frate m-am saturat!

| iulia_5454 a răspuns:

Not again! m-am saturat de miley cyrus!

| anonim_4603 a răspuns:

Oooh, dumnezeule, Miley Cyrus este printesa visurilor mele
ma face fericita in orice secunda a zilei
atata talent nu am mai vazut...este un inger... poate chiar ingerul meu pazitor :X:X

| urbanghost a răspuns:

O ador, nu pot sa traiesc fara ea, o iubesc :X. Fiti mai seriosi, e doar o pustoaica cu fite de vedeta, nu vad ce e atat de special la ea.

| AndrusKanu a răspuns:

Deci n-aveţi idee cât mă abţin... :\

| misschocolate a răspuns:

Eu una o ador pe miley
:X
canta prea bine
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ICanLoveYou a răspuns:

Eu o ador adica nu chiar o ador dar imi place mult cum canta si e si draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh mie'mi place de Miley. dar chiar sa vorbiti asa despre ea continuu?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi vine sa ma spanzur cand o audbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu raspunsul tau ca Miley nu stie de Romania... daca nu ar stii nu ar fi ajuns atat de departe. gandeste-te ca noi suntem in Europa... si cand a invatat geografie logic ca a invatat despre Romania... invata si i-a clasa!

| ionut703 explică:

Da imi place cum canta