| T3NeX a întrebat:

Va rog ajutati-ma am nevoie urgenta de ajutor! Am o problema cu netul de fapt e de la pc cred, deci, daca vreau sa caut cv pe net un sit uite de exp:vreau sa intru pe TPU am scris pe google TPU si cand dau sa intru pe pagina ma baga pe alte pagini, pt.jocuri copii.filme porno, alte situri cu care eu nu am avut nicio o legatura si acesta esete doar un exp. ca sa intru pe un anumit site trebuie sa dau de 2-3 ori ca sa pot intra pe el si nu pe altele.Va rog ajutati-ma sa rezolv problema.Cum pot scapa de asa ceva? plzzz FUNDA! Va rog sa

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

E de la virusi.

schimba windowsul si baga antivirus

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pai depinde cu ce cauti. fa-ti pagina principala google.RO si o sa gasesti TPU.
Nu are cum sa iti afecteze calculatorul motorul de cautare.

| DjYeti a răspuns:

Nu cred ca e din calculator... cel mai probabil sunt site-uri care fac reclama la trackere partenere..se intampla de multe ori sa intri pe un site gen fileshare si sa te trimita in 2-3 locuri cu matrmioniale etc. dar la TPU inca nu am patit asa cevahappy