| T3NeX a întrebat:

Va rog am nevoie urgenta de ajutot. Mi-am bagat esetnod32 pe pc si imi apare in coltul drept al monitorului o fereastra in care zice /Exploatare de la distanta in patchul IMPC/ ceva de genu si da si un ip mai jos putin.Cum pot face sa scap de aceasta persoana care mi-a intrat in pc? S-al dau afara sa nu mai poata intra? Si mai am o problema. Daca dau sa caut cv pe net un anumit sit si dau sa intru pe respectivul sit ma baga pe alte situri gen filme porno, jocuri copii micii, situri de slabit si trebuie sa dau de 2-3 ori ca sa imi intre pe situl dorit.Cum pot remedia aceste probleme? va rog scuzati locul unde am postat intrebarea dar sunt disperat!

1 răspuns:
| mat31new a răspuns:

Antivirusul e virusat rolling on the floor salveaza documentele importante si formateaza tot hdd-u sa scapi de orice urma de virus.