| Ameliedream a întrebat:

Va rog ajutati-ma dau si 10 fundite pentru cine ma ajuta.ma loghez pe facebook si imi apare autoidentificare si nu stiu ce. pun parola si-mi da iarasi. mi-am schimbat parola.de vreo5 ori apoi.si tot nu merrge.la.fel.apoi imi da,, noul nume al computer-ului"ce sa scriu? am incercat parola, codul de confirmare al parolelor schimbate.si iar imi apare. apoi imi dau sa ma incergistrez ca si cum n-asi avea cont.help me! am urgenta nevoie. ofer cate funde vreti!

2 răspunsuri:
| Bud?SpiritOfVengence a răspuns:

Cel mai bine fa-ti alt cont cu acelasi nume ma multumesc cu o funda

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Cum naiab sa dai 10 fundeee?:-onu numai una se poate?