| anonim13333 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau sa-mi fac facebook-ul privat dar nu stiu. Imi puteti spune?
Urgentt va rogg! Funda.

Răspuns Câştigător
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Da la fotografii si in coltul din dreapta jos al fiecarui album este un butonas. Dai pe el si iti alegi cine vrei sa il poata vedea: toata lumea, doar prietenii sau doar tu.
Ca sa iti ascunzi informatiile dai la "Editeaza profilul" din dreapta sus si faci la fel ca la pozewinking

1 răspuns:
| Cora2011 a răspuns:

Pai te duci sus in dreapta unde scrie acasa e o sageata, dai click pe ea si apesi pe setari de confidentialitate, iti apare o pagina si acolo dai sa iti vada decat prieteni profilul etc happy Sper sa iti fi fost de ajutor happy