| DoamnaGărgă a întrebat:

Hei TPU, imi puteti spune si mie cum se pune poza aceea sus, la facebook laughing, nici nu stiu cum sa explic, parca se numea cover photo thinking, habar nu am, va rogg, fundita :*

4 răspunsuri:
| IntoxicatED a răspuns:

Stiu ca la inceput era un tutorial cu toate chestiile noi si iti aparea un buton unde puteai sa pui o poza.eu mi-am pus deja si nu mai tin minte unde am dat
Dar daca vrei sa o schimbi trebuie doar sa misti mouse`ul pe ea si iti apare in dreapta jos : " schimba coperta"

| DoamnaGărgă explică (pentru IntoxicatED):

Nu trebuie sa o schimb, nici macar nu o am inca pusa :-s.

| IntoxicatED a răspuns:

Nu iti apare in dreapta pe sus pe undeva adauga o coperta thinking

| DoamnaGărgă explică (pentru IntoxicatED):

Nu imi apare...straight face, lasa nu imi mai trebuie laughing, mi, a zis o prietena ca este o mare prostie chestia asta cu cronologia, mersi orcium!