| mihai1997 a întrebat:

Va rog ajutor! nu merge sa bag id in yahoo messenger 11.5. de cand am cumprat laptop....nu merge versiunea asta sa bag sau sa dau add la id de mess nu stiu dc
daca stiti o versiune mai veche dati un link. sau daca a aprut yahoo messenger 12 il vreau! funda

Răspuns Câştigător
| wibi a răspuns:

Buna! Probabil ca ai prea multe id-uri in lista si de asta nu merge sa mai bagi nici un id.aceasta problema o am si eu si e din cauza unui virus din pc. sper ca te-am ajutat:*