| gєσяgιαηα a întrebat:

Va rog sad! Chiar am nevoie de un id....cine are un id vechi/nou pe care nu il foloseste sa imi lase comentariu si apoi vorbim prin mesaje. Va roog mult...eu nu pot sa imi fac pentru ca am niste probleme crying Si vreau sa vorbesc cu cineva f multsad Va roog muultcrying Funda celui care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| GeoRgiiANna31 a răspuns:

O sa te ajut eu. id-ul meu de mess este georgiana_violeta9 baga-l in lista si imi spui cum vrei sa fie id-ul si ti-l fac eu. Promit ca nu o sa intru pe el. ok?