| Darius123456 a întrebat:

VA ROG ESTE URGENT!
fratele meu a plecat la ora 3 de acasa si trebuia sa vina la 7 esti ora 8 nu raspunde la telefon deloc este noapte afara
il putem localiza cumva va rog urgent!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu ai cum sa-l localizezi. Pleaca in cautarea lui daca nu a venit inca.

| Teo29 a răspuns:

Daca lipseste fara motiv si fara sa stie nimeni de el apeleaza la DIICOT din orasul sau judetul tau. Poate fi cazul de vreo infractiune. Discuta si cu parintii si ia o decizie urgenta, corecta daca situatia o cere.

| Ana27021998 a răspuns:

Cred ca exista o aplicație pe care o poți descarca scrii numărul lui de telefon și aceea aplicație cred ca ar putea sa îl localizeze