| Alëxąndŕą a întrebat:

Va rog facetzim si mei un cont pe metin2 famoustmt2 ca nu mai merge contul meu si altu nu pot face ca nu ma lasa trimitetim si mie pe mesaj private nu am preferinte la cont poate sa fie de lv 1 ca nu ma interezeaza stati s ava dau linkul ca mie nu im afisaza poate voua da
http://famousmt2.net/web/ :* dau fundita si inteligent si folositor

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu nu joc eu dar varul meu da momentan sta la mine deci maine ii spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau dgp si nimpha pe FamousMT2 costa 80 kk astea is +6 pa cine vrea sa cumpere sa ma adauge ca ma cheama cosmin11