| anonim_4396 a întrebat:

Va rog fara sa faceti misto de mine, ajutati-ma.Sunt virgina si vreau sa intretin relatii sexuale dar mi-este frica in caz ca vor afla parintii mei deoarece de protejare am grija. Daca m-ar duce la un ginecolog sa poate da verdictul :Clar, numai e virgina! sau exista si sperante? Am citit pe net ca poti sa te nasti fara himen, sau se poate rupe.Va rog dati-mi un sfat. dar nu-mi dati ca raspunsuri :mai bine nu o faci.Multumesc enorm!

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa faci sex? Chiar nu mai poti sa astepti? Iti doresti acest lucru sau te preseaza cineva? Chiar crezi ca parintii tai te vor duce la ginecolog? Fii serioasa.nu inteleg de ce iti este asa de frica, eu zic sa mai astepti.

| Yly a răspuns:

Și noi cu ce te putem ajuta?

| Daiana_1737 a răspuns:

Dar de ce vrei sa intretii relatii sexuale? E neaparat? Nu crezi ca ar trebui sa astepti? Nu e problema mea dar de ce sa iti minti parintii?
Si daca ai ramane insarcinata? Ce parere ai avea despre tine? In fine o sa fiu considerata invechita dar eu respect increderea parintilor in mine.

| NedeaAndrei a răspuns:

Nu nu poti sa gasesti nicio scuza deoarece e imposibil sa nu mai fi virgina dan cauza ca ai cazut sau chestii de genul.adica daca esti chiar asa nerabdatoare trebuie sa te protejezi si sa le spui la parinti. dar cel mai bine ar fi sa astepti pana cand vine momentul potrivitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vroiam sa-mi spuneti daca se poate afla cand numai esti virgina? Poti gasi niste scuze:cum ar fi :am cazut? In caz ca te duce la ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand sexul anal si oral...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer...eu am 15 ani si numai is virgina de 1 an si ceva si parintii mei inca nu au aflat nimic, asa ca daca nu le dai motive nu au de ce sa te duca la ginecolog

| mariusciocan a răspuns:

Ce vreti mai, daca fata vrea sa intretina relatii sexuale. du-te draga si fa-ti de cap. daca nu dai de banuit nu cred ca ar afla parintii tai. presupun ca esti destul de tanara...asa ca daca faci sex acum, peste cativa ani le poti spune ca ti-ai inceput viata sexuala atunci. si nu cred ca or sa mai fie impotriva. zi-le si tu la 20 ani. o sa ai un iubit stabil si o sa inteleaga

ca probabil acum "te mananca", o sa o faci dar mai mult ca sigur nu o sa ramai pentru tot restul vietii cu baiatul asta. asa ca gandeste-te bine.

Himenul se poate rupe intr-adevar, dar sunt si situatii in care voi fetele (minunatele creaturi ale acestei planete) aveti himenul elastic, prin urmare poti intretine relatii sexuale fara ca tu sa sangerezi vreun pic.Si chiar si pentru un ginecolog este dificil sa spuna despre o fata cu himenul elastic daca mai este virgina sau nu. Numa' bine. Sa ne spui ce-ai hotarat laughing