| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos ajuta-i-ma dau o petrecere de halloween si vin prieteni mei nu stiu ce film sa vizionam la noapte ma puteti ajuta va rog frumos un film horror dar nici prea dur nici prea infricosator deoarece sunt si copi de 10- 11 ani intelegeti

3 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Si eu o sa dau un party, akumo sa vad ce films a aleg, suntem mai mair de 11 ani,dar,n-o as ne uitam al un film de ala horror, de nu mai poti incheide un ochi, 3 zile, o sa ne uitam la filmul Scary MoVie sau Fenomenele Stranii, aceste 2 filme propuse acum cateva zile la aceasta itnrebare, va multumesc pentru ajutor, si party placut tuturor.

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Superr! Exact ca mine... si eu dau un "party" de halloween, chiar daca suntem mai mari de 10-11 ani nu ne vom uita la un film tare de groaza pentru ca nu prea ne plac. Cred ca vom viziona Scary MoVie [ nu e de groaza dar e genul de comedie -groaza] sau un film ceva in gen "Fenomene stranii". Sunt putin de groaza dar nu excesiv, genul de film pe care e fain sa-l vezi la o petrecere cu prietenii

| anonim_4396 explică (pentru bbyyyyyyyy):

Super,,,,