| ♥G'eorgik a întrebat:

Vă rog frumos ajutati-mă! dau funditză! spuneţimi cum aş putea să îmi mut bara de start windows jos la locul ei ca fratele meu mi-a mutat-o sus şi nu'mi place deloc. va rog frumos ajutaţima!

Răspuns Câştigător
| STARRINGDiva a răspuns:

Tine apasat pe ea, si trage-o la locul ei tinand apasat! Succes

1 răspuns:
| Lenush a răspuns:

Pai da click pe ea si tine apasat apoi du-te cu cursorul acolo unde vrei sa o muti si cand e asa cum vrei sa fie nu mai apasa pe mouse si va ramane asa.
daca nu ai inteles intreaba-ma me mess : lenu_scumpika
pentru ca aici pana se aproba un raspuns duraza o vesnicie
promit ca te ajut pa
Lenu