| Adinnutza96 a întrebat:

Va rog frumos, cine ma poate ajuta cu problema asta? atunci cand vreau sa bag pozele de pe telefon in pc cu cablul de date, nu imi pare nimic pe pc, in care sa pot deschide fisierele din telefon, mai exact nu apare ferestra aia cu 'open.'. doar de cateva ori a mers. Acum vreau sa bag niste poze si nu imi apare deloc chestia aia ..care poate fi problema? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| strategicul007 a răspuns:

Trebuie sa dai stocare cablu usb sau stocare card sd nu mai stiu iti apare la notificari si o sa iti de-a ceva pe ecran si acolo le bagi

| Adinnutza96 explică (pentru strategicul007):

Pai cand bag cablul in telefon si in pc, imi apare pe telefon ce trebuie.dar pe pc nu apare nimic ..sa pot deschide fisierele.