| Yukian a întrebat:

Va rog frumos cine vrea sa faca impreuna cu mine un server de metin2 sa ma contacteze la id de messenger : iulyan_man

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

M-ar interesa pe mine, ma gasesti la id-ul
o_adriana_t
Vorbim pe mess, bye bye!happy wave

| andrey2042 a răspuns (pentru Adry05):

Sal ai vrea sa faci unul si cu mine daca vr da-mi add la id andrey_baran@yahoo.com sau ma gasesti pe fb la Costy Baran

2 răspunsuri:
| razvanuty a răspuns:

M-ar interesa si pe mine sa facem server as stii cum dar mie nu imi mere cateva programe si anume xmpp si wndows virtual imagecrying. daca vrei sa te ajut da add la razvanutz_yo2011 faci cum vrei eu te ajut cu placere si daca merge si e populat o sa il hostez eu sa fie on 24/7