| soricel91 a întrebat:

Va rog frumos. vreau sa imi activez o extraoptiune dar din greseala am ramas doar cu 2 euro...va raman dator ...va rog care ma poate ajuta cu 1 euro?sadsadsad

2 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Dar, poti activa extraoptiuni si cu 2 euro, suna la 1234 daca esti pe cosmote si vorbeste cu ei.

| soricel91 explică (pentru Smiiilee):

Am incercat si aja...am luat toate extraoptiune si nu am nici una,, este doar una cu 3 euro cu 2000 de min si msj.sadsadsi ma oftic ca am avut credit si s-a dus dracusadsad..am nevoie doar de 1 euro si njt cum sa fac sa castig unucryingcrying