| gingergirl1 a întrebat:

Vă rog mult puppy dog eyes. Cum pot să descarc un clip video postat de o persoană de pe instagram pe telefonul meu?(dacă pot). laughing)))
Dar poze pot sa descarc?
P.S : sunt nouă pe instagram tongue

Răspuns Câştigător
| BirdyL a răspuns:

Exista o aplicatie, Instagram downloader sau ceva de genul, unde copiezi URL-ul pozei(parca) de pe instagram si il pui intr-un spatiu pe care il gasesti in acea aplicatie si poza se descarca. Sper ca ti-am putut fi de folos, desi nu am fost prea explicita. Succes!

| gingergirl1 explică (pentru BirdyL):

Mersi mult puppy dog eyes chiar mi-ai fost de ajutor happy

1 răspuns: