| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! La o poza pe facebook unde am scris My best friends si dupa aia care sunt... nu am pus-o pe fata de care imi place fiindca o consider mai speciala. "Si ea la o poza de-a ei zice asa: Daca esti etichetat in aceasta poza inseamna ca esti un prieten adevarat si ca vei ramane asa pana cand moartea ne va desparti", si pe mine nu m-a etichetat in poza... o fi ca sunt mai special oare?

Răspuns Câştigător
| Àlεxαndrα a răspuns:

Pai.daca te cosidera mai special ...sau.daca nu te considera un prieten adevarat
Succes!

2 răspunsuri:
| Àlεxαndrα a răspuns:

Cred ca da big grin... cel mai bine ar fi s`o intrebi,
funda?

| Catalyn13Barcelona explică (pentru Àlεxαndrα):

Adica cam ce s-o intreb?

| Àlεxαndrα a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Pai.daca te cosidera mai special ...sau.daca nu te considera un prieten adevarat
Succes!