| cooola a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac.
In seara asta am fost in disco cu prietenu, am avut niste certuri inainte sa intra in disco(de ex. vb pe la ora 19, sa iesim la 21 la suc si am fost de acord, si cand il sun pe la 20-30 imi spune ca nu are chef sa iasa la suc, ca el vine direct in disco, mi s-a parut foarte aiurea) si de la asta au urmat alte certuri minore...pana cand am intrat in disco eu eram cu fetele la masa, si a venit la mine eu aveam telefonul pe masa si la luat si s-a uitat la mesaje, si erau niste mesaje normale.de genu "buna cf?" bine, ma duc la buc, sa il iau pe tata. dar u? "eu sunt deja acolo"," dar ce faci acolo " "la facultate" ...atat...nimic mai mult... fara emoticuri de genu:*... avand in vedere ca tipul asta se cam tine dupa mine, de ceva timp si i-am spus prietenului meu, ca nu ma intereseaza si i-am demostrat intr-un fel ca nu vreau nimic de la acel baiat" si in timp ce citea mesajele alea m-am dus la el, si mi-a dat telefonul si dupa a plecat fara sa spuna nimic... eu mi-am dat seama ce avea...si l-am lasat avand in vedere ca era si ametit. Dupa ceva timp imi spune sa iesim afara, m-am dus afara si a inceput sa ma traga de mana, si i-am spus cum am putut, am vrut sa ii arat cum erau mesajele, dar el nu. ca am citit nu mai este nevoie...si dupa nu i-am mai spus nimic am tacut si el s-a enervat si mai rau,, si a plecat... dupa au venit fetele la mine, sa ma linistesca intr-un fel...si cand am vrut sa plec acasa ele m-am oprit si au spus sa nu ii dau satisfactie sa plec...si am ramas. dupa tipul asta era acolo pe ring si am inceput sa dansam, dupa il vad si pe prietenu meu cu o fata ca dansa se lingea cu ea...straight face si ala a vazut si a venit sa ma sarute si pe mine, si pot sa spun ca am DANSAT cu el pana am plecat, si cand sa plec prietenu meu era la usa cu amici lui, si era mor de beat a inceput sa ma jigneasca si pe mine si pe baiatul ala, si am plecat nu l-am bagat in seama. Si in drum sper casa mi-a trimis un mesaj " ca sunt proasta ca stau cu el, ca o sa imi dau eu seama dupa.etc" si i-am trimis inaoi un mesaj f simplu" nu are de ce sa isi bata joc de mine pentru ca nu sunt cu el". Si cam atat pana acum...Acum nu stiu ce sa fac, eu consinder ca nu sunt de vina si ca totul a inceput din cauza ca era beat si s-a enervat f repede. Avand in vedere ca ma jignit si a vrut sa ma loveasca.straight face.nu stiu cat de mult ma intelegeti dar maine o sa trebuiasca sa ma vad cu el sa ii dau cheile, ca le-am bagat in geanta la mine si am uitat sa i le dau.straight facesi nu stiu ce sa fac

7 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Oricat de beat ar fi...sti cum se zice: omul la betie zice deoar adevarul.in cazult tau...ai vazut cum este dupa ce bea.probabil vroia sa faca si el pe macho.Scuze daca o sa sune naspa da' daca mai continuui sa te vezi cu el nu esti intreaga la tartacuta.
In legatura cu cheile, va intalniti, ii dai cheile si gata. Spune-i ca nu vrei sa ai o relatie cu cineva care ar fi in stare sa te bata si ar fi trebuit sa aiba incredere in tine.

Sa ne povestesti cum a mers:*

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Cand esti beat, normal ca nu prea sti ce faci. Probabil de aceea s-a si enervat, sunt si de astia, ca daca sunt beti, ori plang, ori rad, ori se enerveaza.
In cazul tau. s-a enervat.
Era beat, de aceea se saruta cu fata aia. Dar totusi, asta nu inseamna ca trebuie sa il ierti. Nu conteaza ca era beat sau nu. daca asa sta treaba, atunci mai bine nu se imbata straight face.
Dar aici si tu ai gresit.ca te-ai sarutat cu tipul acela.
Totusi. sa se imbete si sa iti faca faze de astea.nu e frumos.
Tu alegi ce vei face. tu stii cel mai bine ce simti pentru el, si daca il mai poti ierta.

Succes!:*

| asya a răspuns:

Bun si de ce te-ai sarutat cu baiatul ala, daca tu chiar vroiai sa-i demonstrezi prietenului tau k nu e nimic intre voi?
Un baiat este considerat porc cand face asa ceva...insa o fata curva...care crezi ca e mai grav?
Macar daca s-a terminat relatia voastra sa iesi cu capul sus...sa nu spuna iubitii tai ce vor urma ca daca celui anterior i-ai facut asa ceva...si lor poti sa le faci la fel!
P. S:Fara suparare razbunarea e arma prostului!

| bubukid a răspuns:

Mda e aiurea faza... cine stie ce prosti i`or fi bagat amici in cap sau alte chest de genul asta. Dar daca nu are incredere in tine mai bine o terminatzi pur si simplu. unde nu este incredere nu e relatie.si punct. am patait si eu asta...cu un tip de care stateam de 4 ani. si mereu isi batea joc de mine...si acceptam ca il iubeam. dar acum am zis "niciodata in spate" ma doare dar nu ma mai intorc la el orice ar face. roata se intoarce happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te merita.
O zi buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fact-o o data si o vei face mereu. ca asa santeti voi.credeti ca cineva e prost. dar nu e chiar asa. si Dumnezeu nu doarme. tu consideri ca nu esti de vina? da la mesajele aluia de ce raspundeai? si pe scena cu el de ce te-ai dus? no mai arde aiurea.