| anonim_4396 a întrebat:

Va rog! Nu ezitati sa-mi raspundeti la intrebarile pe care le stiti!
coco78

Răspuns Câştigător
| paranteză a răspuns:

Buna.
In primul rand observ ca te numesti coco78, nu mai trebuie sa specifici. Am observat intrebarile tale. Daca vrei raspunsuri pune fiecare intrebare la categoria potrivita. Exemplu : "Ce este funda TPU" - Totul despre TPU, " Pe ce data se serbeaza Craciunul?" - Religie, " Uitati niste bancuri... " - Triva/Amuzante. etc.
Deci nu este doar categoria Adolescenti.
Navigatie placuta pe TPU!

| acinorev a răspuns (pentru paranteză):

Stiu ca nu este numai Adolescenti, dar e cel mai vizualizata categorie de intrebari.

| paranteză a răspuns (pentru acinorev):

Nu prea conteaza.