| Wehrmacht a întrebat:

Va rog nu schimbati categoria intrebarii.Nu pot gasi ce caut daca pun numai acolo unde unii nu stiu nici ce e ala joc free 2 play si imi pun numai jocuri cu plata sau nu citesc tot si vad doar metin si 4 story.Deci,vreau un joc online care sa fie asa:

Cel mai important:

-Sa nu fie cu plata
-Sa fie echilibrate clasele.Adica sa nu fie niste iteme care te fac prea puternic si care strica tot echilibrul in acel joc.
-Daca se poate,nu e necesar, sa nu se poata cumpara de pe site cu bani reali.
-Sa nu fie Metin 4Story...
-Sa nu fie plin jocul de boteri(aia care folosesc "hack")

Mai putin importante:

-Sa fie multi jucatori
-Nu am mai gasit alte cerinte...

Sa mearga bine pe :

Pentium4 3.00Ghz
3 GB RAM Windows XP
Asus GeForce GT440 GDDR5 1 GB.

2 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Http://wow1.freakz.ro/
server de romani, poti lua jocul de pe siteul dat, grafica buna

| MauiStatue a răspuns:

Dar multe mai ceri.
Vezi pe Kabam.com are niste jocuri calumea. Daca nu iti plac alea, scrie MMORPG list pe google. O sa ai de unde alege. Gratis.