| bombonikamika a întrebat:

Va rog repede ceva descrieri pentru pozele cu iubit cele mai frumos fundita plus vot!love struck

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna! Nu cred ca noi iti putem da descrieri despre iubitul tau...tu trebuie sa postezi ce simti nu sa posteti ceva gen : copy si paste. Spune ceea ce crezi cu adevarat despre el... Poate noi credem ca e un simplu anonim dar tu crezi despre el ca este persoana ce iti schimba destinul in fiecare secunda atunci cand e alaturi de tine:XPwp:X