| Annonymus0000 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie parerea voastra despre Robert Pattinson ...Vi se pare atragator? funda pentru cea mai lunga parere. Parerea voastra conteaza pentru minebig grin

2 răspunsuri:
| Dianne_9377 a răspuns:

E un tip cool. Kristen stewart are mare noroc laughing. Arata foarte bine in twilight, bine cu efecte speciale, desigur. E destul de atragator desi personal nu cred asta, eu cred ca taylor lautner e mult mai atragator decat robert pattison, bine taylor are 19 ani laughing si robert 25. In concluzie Robert Pattison arata binee!
Fundaa?puppy dog eyes?

| lidiaioana a răspuns:

Robert Pattison sin cate am auzit, am vazut si am citit este un tip de treaba, haios si asaltat de fane.Am auzit de asemenea ca este ii fidel Kristen Stewart si sunt un cuplu fericit.Deasemenea joaca foarte bine in filme.Am auzit ca in ultima vreme din cauza ca a lucrat prea mult arata ca un ``zombie''. Parerea mea este ca Robert Pattison e un tip super!