| ღdeeღ a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce parere aveti despre filmul : water for elephants ( cu Robert Pattinson si Reese Witherspoon. Fundita pentru primul raspuns care este asemanator cu al meuwinking

5 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Buna deespy!
Habar nu am care este parerea ta, dar mie mi-a placut la nebunie:X.Am plans,am ras, am sperat odata cu ei, a fost incredibil.De departe unul dintre filmele mele preferate...ar trebui sa ajunga la OSCARthinkinglaughing
sper ca te-am ajutatwinking

| Raluuuuu a răspuns:

E foarte bun.big grinbig grinbig grin
mie mi.a placut enorm.Mai ales ca jooaca si Robert Pattinson

| CuteLittleKitty a răspuns:

Filmul a fost extraordinar incepand cu o segenta dramatica(moartea parintiloe) avand secvente de comedie, drama, iubire si actiune. Nu stiu daca tie ti-a placut sau nu dar mie mi-a placut enorm de mult. Finalul povesti vietii lui Jacob, mi s-a parut dramatic plecand din nou cu circul deoarece niciunul dinte copii lui nu a putut sa il ingrijeasca... Am plans enorm de mult...

| Bellabelutsag a răspuns:

EE superr:X cel putin mie imiplacee il adorsmug

| PoseidonIsDrumming a răspuns:

Este genial, l-am vazut cred ca acum o luna...chiar daca e un gen de film cu final "logic"