| VladArtilerieGrea a întrebat:

Va rog sa ma iertati ca promovezi clipuri, dar muncesc la ele si nu le pot face vizionate. Ce parere aveti despre acest filmulet?
https://www.youtube.com/watch?v=9NM6tEWi6Pk

4 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

E copiat dupa formula DDH, dar mai ai mult de lucrat...iti urez succes, personal nu voi urmarii, dar na...nu se stie niciodata, poate incerci ceva mai indelungat, am vazut ca te-ai cam incurcat pe ici-colo, si la sfarsit nu mai tipa, daca aveam probleme cu inima sigur imi puneai capac laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Multumesc de incurajare. Adevarul este ca eu ma inspir din Selly si Sneks Show.
DDH este ceva prea evident de "inspirat".
Multumesc de raspuns.

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi, cand faci un episod nou, da-mi un mesaj cu link-ulwinking Poate ne ajutam reciproc pe viitor big grin

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu prea ai sanse, stai linistit. youtube e plin de asa ceva. poate daca vrei sa ajuti pe vreun forum de mistocari. Acolo ai sanse reale, sorry.