| Cristina17Adda a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie statusuri care sa i se adreseze persoanei iubite sau celei ce se baga intre noi..Multumesc anticipat happy sa fie statusuri mai originale, si sa nu sune a "pitzi" Funda pentru cele mai faine happy

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Ai dreptul sa visezi ca el te vrea, insa nu stiai, inima lui e doar a mea.
Mi-ai readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!love struck

Un om are 2 inimi.una este a lui...
Iar cealalta este a jumatatii sale
Si timpul a trecut, multe s-au schimbat, dar sentimentele mele, multe mari au traversat ♥
Nu conteaza aici e vorba de noi, si de tot ce se'ntampla cand suntem amandoi.; x

Te iubesc si nu mai vreau sa ne despartim. Toata viata imi doresc impreuna sa fim big hug!
funda? blushing

1 răspuns:
| Annim a răspuns:

GOOGLE iti va da tot ceea ce ai nevoie pentru a bate lumea la cap cu statusuri plictisitoare de dragoste scoase de pe net happy Ce-ar fi daca putin ai pune minte in miscare si ai inventa unul propriu, tu iti stii mai bine situatia deci inventeaza, have FUN