| gabystar a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cat mai costa o cutie de rafaelo va rog urgent
Funda!

Răspuns Câştigător
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

O cutie de 150g este 11, 25-12, 05 RON...variaza in functie de magazine,

iar o cutie de 240g de la 25, 65 RON in sus happy

sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In primul rand depinde de gramajul cutiei de Raffaello, caci sunt cutii de mai multe marimi si deci cu mai multe sau mai putine bomboane. In al doilea rand difera de la un magazin la altul, in functie de adaosul fiecaruia. De ex. o cutie de bomboane Raffaello Bauletto costa 19, 35 lei; o cutie de 150g, costa 34, 90 lei; o cutie cu 24 de bomboane (240g), costa cam 26, 50 lei; o cutie cu 30 de bomboane (300g), costa 45, 50 lei.

| Cσσкiє a răspuns:

Aproximativ 12 lei.
Dacă vrei cutie mai mare, adică cu 24 de bombonele gustuoase, plăteşti aproximativ 26 de lei.

| Mik3 a răspuns:

13-15 lei cred

| alina_8197 a răspuns:

15 ron

| Robert_Ilonka_1984 a răspuns:

Eu cred că depinde De unde le cumperi