| tomamaria00 a întrebat:

Va rog ziceti mi si mie in ce episod din Naruto ( NU naruto shippuden) isi amintea Gaara de cand era copil si... tot felul ( k copii il ignorau si tot asa) cam in ce episod 30-40? 20-30? sau cat va rog

Răspuns Câştigător
| AlexandraM776 a răspuns:

Nu stiu exact care e episodul dar s-ar putea sa fie intre ep 75 si 80

2 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Din cate stiu asta e la examenul chunnin cand lupta cu SASUKE apoi cu Naruto.

| KinokoஐKee a răspuns:

S-ar putea sa fie episodul 76! Atunci isi aminteste cand era el copil si toti ceilalti erau rai cu el si chiar si una dintre persoanele pe care o iubea a vrut sa il ucida.Trist! crying(((
Atunci inainte se lupta Sakura, Sasuke si Naruto contra Gaara! Si se ajunge la Jinchuuriki contra Jinchuuriki!