| mitikutzaa a întrebat:

VA ROGG! AJUTATI-MA! Ce ziceti? Imi place un baiat, stiu ca si el ma place, as vrea sa vorbim, sa discutam, el de fapt este o fire isteata, nu este timid, dar nu stiu de ce nu face primul pas sa vorbim. Mereu ma intreb de ce. Va rog sa ma ajutati ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Unde scrie ca noi trebuie sa facem primul pas tu esti planta nu poti sal bagi in seama poate e timid in fata persoanei iubite fa tu primul pas

| TheRoses0987 a răspuns:

Poate e istet in viata de zi cu zi si poate cand vine vorba de sentimente e mai timid.fa tu primul pas ca poate nu o sa iti para rau.succes.