| lolwtf a întrebat:

Va salut!
Joc un joc si am contul pe UK si vreau sa bag niste bani in el.prin sms.
Numarul la care trimis sms-ul este de UK.
Cum pot face sa trimit?
Trebuie roaming-ul activat?
Cu o cartela reincarcabila?
Trebuie pus prefix?
Multumesc!

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Da, roamingul trebuie activat, cartela daca trebuie reincarcabila si nu trebuie nici un fel de prefix.De exemplu: Daca esti pe site-ul lor folosesti EXACT acelasi numar pe care-l vezi acolo. Daca ai primit SMS, dai retrimitere si mesajul pe care ti-l cere.

Vezi site-ul jocului si trage o ochiada printre pagini. Daca nu gasesti nimic cere support si o sa-ti primesti raspunsul mai exact ca niciodata sau cel putin mai exact decat mine.