| AlexTheFake a întrebat:

Va salut pe toti! Am 14 ani umblu numai cu baieti de gasca care ii cunosc de cel putin 3 ani, tot 14 ani au si ei. Intr-o zi dimineata dupa ce am terminat meditatia cand am ajuns acasa am vorbit cu unul dintre ei sa vina la mine sa bem ceva... Eu avand un dulap plin numai cu sticle originale de vin, de wiskey, shampanie am ales sa iau wiskey, dar nu am luat orice wiskey am luat unul original de prin 1950. In fine chestia e ca am baut de am intrat in coma alcoolica, dar nu m-au pus prietenii, cand eu eram mort intins pe jos ei nu stiau ce sa-mi faca, la un moment dat a ajuns tatal meu acasa impreuna cu matusa mea... Tatal meu sunase la salvare si matesa imi dadea palme sa ma tina cat de cat "constient". Cand a venit salvarea problema a fost aceea ca niciunul nu a spus ce am facut, doctorii au crezut ca am fumat iarba si alte chestii ilegale, etc.
Parintii mei s-au suparat foarte mult pe prieteni din cauza ca nu au spus ce am facut si acum nu mai am voie sa ies cu iei deloc afara.

Daca vi se pare normal spuneti-mi, daca ziceti-mi cum sa ii linistesc pe parintii mei cu privire la acei prieteni!

Multumesc pentru atenti!(Nimic din ce am spus nu este o gluma, tratati ca atare!)

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Copii tîmpiți!

| PeaceDay a răspuns:

Dar ai putea sa le spui tu parintilor ce s-a intamplat si data viitoare las-o mai moale cu bautul, mai ales cu tarii.

| oanakissyou a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui ca prietenii tai sa isi ceara scuze si impreuna sa le explicati ca va cunoasteti de multa vreme si ca ei te-au acoperit pentru ca sa nu ai tu probleme.