| anonim_4396 a întrebat:

Va salut TuPeU. E cineva de aici care doarme in sac de dormit? Care e mult mai bun Sacul de dormit sau o pilota?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde in primul rand de calitatea fiecarui produs dar in special de materialul de umplutura si implicit de pret. Ambele pot fi de foarte buna calitate si sa iti ofere un confort sporit/maxim, dar tot la fel de bine pot fi si niste........catastrofe. big grin

| DamianTPU a răspuns:

Hello Saveluc! big grin
Din punctul meu de vedere o pilota este mai buna.
De ce? Este confortabila si spatioasa.
Nu zic ca sacul de dormit nu este si el spatios. Dar, nu mai mult decat pilota :3
Sper ca te-am ajutat