| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la seriale gen South Park sau Family Guy?

11 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Southpark cam au glume de prost gust, dar Family Guy sunt bestiali :X:X

Shin
| Shin a răspuns:

Dap, ma uit la Family Guy, e super tarewinking... South Park s-a facut prea obscen in ultima vreme si si-a pierdut din comicul acela de limbaj... Nu-mi mai place.
Shin.

| Pepper9 a răspuns:

Buna! eu ma uit la South Parklaughing, si cel mai mult imi place de Cartman(ma uit in fiecare seara). La Family Guy nu ma uit.

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. da eu ma uit la South Park. e chiar amuzantlaughing. micutzii aialaughing). mie imi place Kennylaughing.saracusad... el in fiecare episod moarehee hee. tie cine?happy

| adyth a răspuns:

Daca'ti plac astea incearca si Foamy :X:X:X:X:X

| al3xa_6696 a răspuns:

Ma mai uit si eu la South Park cand nu am ce face... da pana acum nu m`am prins cum ii cheama pe aia thinking care e unu care e celalalt laughing

| Deer a răspuns:

South parca ruls love struck cartman face totu`laughing "screw you guys, i'm going home! waiting" rolling on the floor

| rox a răspuns:

South parca rullz! mie imi place de Cartman:X:X.
big grin

| kikinoname a răspuns:

Cartman e cel mai tare din south parca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

South parca! nu-mi plac Family Guy..."o my god they kill bunny! you bastards" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dapz imi plc