| SweetSacrifice a întrebat:

Va uitati la South Park? Sunteti fani? big grin

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Îmi plac și mie puștii din Parcul Sudic, Matt Stone și Trey Parker au făcut o treabă bună bătându-și joc de tot ce ține de societate, religie, cultură, mass-media... de tot laughing. Și e genu' de umor "dur", d-aia persoane pudice și ușor ofensate ca madame Elvina găsesc animația aia greu de înghițit.

7 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Da, am vazut cam tot ce este aparut la South Park big grin, implicit sunt fanbig grin

| Elvina a răspuns:

Oribil. O porcarie. Cum se poate uita cineva la o asa tampenie.

| SweetSacrifice explică (pentru Elvina):

Explica.De ce o porcarie?

| Elvina a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Ai ce invata ceva bun din tot desenul ala? Doar injuraturi si personaje hidoase.

| SweetSacrifice explică (pentru Elvina):

La ce te uiti tu? happy

| Elvina a răspuns (pentru SweetSacrifice):

La diverse. Depinde la ce te referi? La animate din astea?

| SweetSacrifice explică (pentru Elvina):

Nu conteaza.La ce te uiti tu de obicei si ce inveti din ceea ce vezi. big grin Si la desene animate.Hai spune.

| Elvina a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Ma uit la Viata cu Louie. Invat sa fiu buna, sa nu injur, sa ajut pe ceilalti, sa-mi descopar talentul si sa-l fructific. Episoade evidente> Sahistul mascat, Surpriza de Craciun, Cantand in ploaie.

| SweetSacrifice explică (pentru Elvina):

Vai,si lucrurile astea nu le stiai deja? Ma, eu cred ca South Park este un serial si poti sa razi la el.E o comedie, nu trebuie sa inveti neaparat ceva din aceasta comedie! Sa inteleg ca tu inveti ceva din orice comedie pe care o vezi.Te face sa razi si sa te simti bine, iti creeaza o dispozitie buna.

| Elvina a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Un serial cu 90 % injuraturi si personaje hidoase nu ma face sa rad.

| SweetSacrifice explică (pentru Elvina):

Pentru ca nu intelegi glumele... Oricum mersi pentru raspuns.

| aumih16 a răspuns:

Cand eram mai mic da e drept ca in ultimul timp nu prea le-am mai vazut stiu ca se lucreaza si acum la el mai putin family guy care a avut 15 sezoane si 289 de episoade american dad asemanator cu family guy la fel a avut 14 sezoane si 224 episoade si the simpsons care are 28 sezoane si 618 episoade deja da cred ca si la asta se va mai lucra in continuare south parca este cunoscut dupa celebrele faze ale lor specifice

| aumih16 a răspuns:

E drept ca eu ma mai uitam si la johnny bravo fetitele powerpuff vaca si puiul ed edd si eddy asta erau frumoase daca te uiti acum la ce desene sunt da stai ca in ziua de astazi desene mai vezi la cartoon network nickelodeon minimax megamax acolo da la disney channel numai seriale sunt rar vezi un desen pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Asta-i partea mea preferată.
http://www.youtube.com/watch?v=bJ1dOIgiIyk

| SweetSacrifice explică (pentru anonim_4396):

laughing Mda, mi-a placut episodul acela.

| vodami92 a răspuns:

Sunt episoade horror unele! altele ce-i drept mai amuzante! oricum nu e pentru copii! pentru adulti mai mult!