| perceive a întrebat:

Vaaaaaaaaiiii... deci neau dat uniforme la scoala, eu cls a 7a, sunt urate urate urate, material de blugi inchisi, fusta pana la genunchi si larga si cu "coada" in spate, vesta larga de mai incape una langa mine, si cravata rosie. cred ca cravata ii singurul lucru fain. acum: ce sa fac sa infrumusetez uniforma? as cam vrea sa scurtez ffff putin fusta, dar mai pot in clasa a 8a sa o pun inapoi? partea taiata? vesta clar o modific! dar e un material tare, din carton cred ::p si cam iese culoare din ele. deci cum fac sa o infrumusetez? idei? mersi?!

2 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Ar trebui sa scurtezi fusta astfel incat sa iti vina bine, sa stramtezi vesta ca sa fie mai mulata si chiar sexy iar cravata cred ca e ok

| Lost Angel a răspuns:

Si eu sunt toto a7a si ma chinui cu o uniforma tampita din cls a2a~x( e neagra din stofa pantaloni negri ffff largi, vesta tot asa foarte foarte larga si o fusta pana dupa genunghi deci f lunaga... si noi avem cravate rosi f dragute... oricum eu mi-am facut vesta mai stramta mi-am luat alti pantaloni toto stramti da` tot din stofa si acum arat mult mai binehappy