| DiukOAlta a întrebat:

Vand 2 conturi Stardoll in schimb vreau unul de pe Clubpenguin sau pe ladypopular lasati mesaj cu id daca sunteti interesati.

9 răspunsuri:
| PoWRObert a răspuns:

Ce conturi stardoll ai ca am eu unu pe ladypopular si e desutl de avansat.la nivelul3 sau 4 parca

| alinutzy19 a răspuns:

Am cont pe lady popular, dar nu este foarte avansat, are doar bani multi

| liladyna a răspuns:

Ce cont de stardoll ai?smug

| blondasweet a răspuns (pentru liladyna):

Hey daca vrei am eu un cont de ladypopular lev 18 dar in schimb vreau cont de stardoll cu 4000 5500 starpoints sau chiar daca se poate 6000 daca vrei mai multe imformati contacteaza-ma pe id bonda_barbie16

| stardollsuperr a răspuns:

Ati dau eu un cont lady popular lv 19 ma gasesti pe id ana. drag52

| ochiimei a răspuns:

Antai zimile pe cele doua conturi si parola lor si ati dau la lady popular un cont ok este la nivelul 4

| ochiimei a răspuns:

Antai zimile adresa de email amea este numele este mirunagirl10 cautama

| ochiimei a răspuns:

Vreau eu

| Paulikk91 a răspuns:

Am cont ladypopular iti dau ca nu mai vreau m-am plictisit de el