| Andrei95TM a întrebat:

Vara asta am cumpart un aparat foto digital (nou de la canon) PowerShot A800 si cand vreau sa fac o poza pe intuneric imi spune "incarcam blitzul" si nu face poza... imi dati un sfat ceva mersi apreciezhappy

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Sincer ar trebui sa il duci la garantie, sau incearca sa il resetezi la setarile din fabricahappy

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Scoate-i bliţul.Ai în el opţiuni.Caută bine în aparat şi vei vedea că ai mai multe moduri de obţinere a unei fotografii.Le găseşti la setări.