| EsarfaRozZ a întrebat:

Vara asta prietenii/amicii mei merg la mare. Vor sa se stranga cativa, un grup mai mare si sa mearga la mare. M-au chemat si pe mine si pe sora mea. As vrea mult sa merg, pentru ca ma inteleg foarte bine cu ei (nu sunt numai baieti...merg si fete cu care ma inteleg). Dar am o MARE >problema parintii. Nu or sa ma lase 100%, pentru ca ii cunosc si nu ma lasa nici sa stau peste noapte la o prietena, dapai sa merg la mare cateva nopti. Cum i-as putea convinge sa ma lase, ca nu fac nimic rau, ma distrez doar... [cu limite, bineinteles happy ]

P. S: Am 16 ani si sora mea la fel.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biutza_6731 a răspuns:

Eu zic sa ii chemi pe parinti prietenilor tai si sa vorbeasca poate cad de acord