| HappyGirl4 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa rada oameni de voi si/sau sa isi bata joc de voi? Daca da, cum ati trecut peste?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca oricui i s-a intamplat asta. Lasa timpul sa rezolve problema, sa te ajute sa treci peste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu unii rad impreuna de mine, pe altii ii ignor, de la unii o primesc ca o critica constructiva samd. Nu vad de ce m as supara, ca daca as da atentit la toti...

| Mayhem666 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de foarte multe ori. Cum am trecut peste? Am inceput sa ii urasc si mi-am facut o "to kill list", si am inceput sa ii evit, ca sa nu se mai intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu am trecut peste ci din contra, am ținut cont de fiecare cuvânt spus și la momentul potrivit le-am întors pentru ca nu se poate ca noi sa fim prosti în tot și ceilalți deștepți în tot, fiecare are plusuri și minusuri și atunci cineva le scoate minusurile în evidenta. Nu prea le place.
Dacă reușești sa faci asta, te asigur ca o sa ai liniste.

| August99 a răspuns:

De multe ori. Am bagat un plans bun si apoi am trecut peste pur si simplu.

| GreenVoid a răspuns:

Tuturor ni se intampla.M.am pisat pe mortii lor si am trecut peste.Cu astfel de persoane nu are rost sa faci prea multa risipa de oxigen.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Cine rade de mine ii f***una să nu se mai Rada, așa trec eu peste

| wazza a răspuns:

Da, au ras, m-am simtit prost, a trecut. aia e. eram afectata pe moment, dupa trecea. stii vorba aia "viata nu consta doar intr o scoala generala". ceea ce incerc eu sa spun e ca fazele astea sunt trecatoare, aia e, trebuie sa acceptam ca sunt si oameni prosti, dar noi sa ne vedem de ale noastre. sa le dam un rekt daca e cazul si in mare parte cei care comenteaza despre tine iti sunt inferiori, si sa mergem mai departe