| Lolalol a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa de 2 baieti in acelasi timp si sa nu stiti pe care sa-l alegeti?

Răspuns Câştigător
| Justanairhead a răspuns:

Sfat: ar fi bine sa nu te cuplezi cu nici unul dintre ei. trebuie sa-ti pui ordine in ganduri ca sa-ti dai seama de care iti place mai mul. esti intr'o stare de confuzie. si asa e mai bine sa fi singura pana iti clarifici feelingurile pentru fiecare dintre cei doi. In plus ai putea regreta.: sa spunem te cuplezi cu x dar iti dai seama ca de fapt il voiai pe y... sau alegi cea de a treia persoana ca sunt sigura ca exista si o a treia dar nu se arata elwinking si de ce zic sa o alegi pe cea de a treia persoana pentru ca daca iti placea de prima persoana f mult nu exista cea de a doua persoana si asa ai putea ramane cu cei doi tipi doar just friends

3 răspunsuri:
| Reanna a răspuns:

Ouch! cam da. Mai demult timp.

| Sunshine18 a răspuns:

Dastraight face
de multe ori...

| BulinăMovă a răspuns:

Da...s`a intamplat chiar de multe ori.