| andra4u a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa 3 baieti si sa nu stiti pe cine sa alegeti, pentru ca oricum va veti simti prost pentru doi dintre ei. Toti au cate un lucru care ii lipseste celuilalt si mi-e frica sa nu iau o decizie proasta.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate sa-ti placa si 100 de baieti in acelasi timp. Important este, cati dintre ei te plac pe tine. Numai atunci poti alege.

Răspuns utilizator avertizat
| ToXicDanutza11 a răspuns:

Treci mai departe e greu da e si mai greu sa vezi doi dintre baietii de care iti place tristi